Zľava!
1,59 

Betónové krytiny Bramac sú vyrábané z vysokokvalitných surovín, vďaka čomu je možné poskytnúť až 30 ročnú záruku na mrazuvzdornosť. Okrem toho si zachovávajú dlhú životnosť a funkčnosť.    Ceny strešných krytín v našom obchode platia len pri objednávke množstiev na celú strechu rodinného domu (cca 70 m2). Pre menšie objednávky platia cenníkové ceny.

Zľava!
1,39 

Bramac klasic štandart  sa používá pri rekonštrukciách starých striech a pri objektoch s dôrazom na cenovú dostupnosť.   Ceny strešných krytín v našom obchode platia len pri objednávke množstiev na celú strechu rodinného domu (cca 70 m2). Pre menšie objednávky platia cenníkové ceny.  

Zľava!

BRAMAC strešná krytina

BRAMAC PLATINUM

1,79 

Škridla Bramac Platinum sa vyznačuje mimoriadne hladkým atraktívnym povrchom vďaka viacvrstvovej minerálnej skladbe a extrémnou pevnosťou a odolnosťou voči mrazu, vetru a krupobitiu. Je vyrobená z čisto prírodných surovín, je tvrdá a pripravená čeliť nástrahám nepriaznivého počasia. Tento model ponúkame v štyroch najžiadanejších farebných prevedeniach – kráľovská bordeaux, kráľovská mokka, kráľovská antracitová a kráľovská čierna.   Ceny strešných krytín v našom obchode platia len pri [...]

Zľava!
2,09 

Škridla Bramac Platinum má mimoriadne hladký atraktívny povrch a extrémnu pevnosťou a odolnosťou voči mrazu, vetru a krupobitiu. Škridla je vhodná pre všetky typy novostavieb a rekonštrukcií.   Ceny strešných krytín v našom obchode platia len pri objednávke množstiev na celú strechu rodinného domu (cca 70 m2). Pre menšie objednávky platia cenníkové ceny.