Sme firma ktorá nadväzuje na dlhoročné skúsenosti a rodinnú tradíciu. Špecializujeme sa na tesárske a klampiarske práce a predaj dreva a reziva od roku 1992.

Hlavnou činnosťou firmy sú pokrývačské, klampiarske a tesárske práce, rekonštrukcia striech rodinných domov a administratívnych objektov. Rovnako ponúkame aj predaj stavebného reziva a výrobu krovov na mieru.

Ponúkame výrobu strechy na kľúč. V prvom rade s vami skonzultujeme vašu predstavu spolu s projektovou dokumentáciou. Bezplatne spracujeme cenovú ponuku a strechu odovzdáme spolu zo zárukou.

Tiež Vám pomôžeme pri návrhu a realizácii altánkov, pergol, rôznych prístreškov a podobne. Našu činnosť sme rozšírili o izolovanie plochých striech a základov pomocou PVC fólie. Ponúkame izolovanie aj klasickou metódou asfaltových pásov.

Sekundárnou činnosťou je predaj reziva, dosiek, hranolov, tatranského profilu, strešnej krytiny a šindlov v tej najlepšej kvalite. Všetko drevo a rezivo pochádza z rodinnej píly a vďaka našej firemnej filozofii sa môžete spoľahnúť len na prvotriednu kvalitu.

V roku 2022 sme spustili eshop s drevenými výrobkami a všetkým potrebným pre vašu strechu. Jednoducho si tak môžete vybrať tovar a objednať si ho z pohodlia domova.

Galéria

 

NA TRHU UŽ OD ROKU 1992

SABOUNI.SK